Kúpte si novú rohovú lavicu ešte dnes a 🔥 ušetrite 5%🔥  so zľavovým kódom MWDESIGN5 !

⌛Akcia končí 28.4.2024 o 23:59! ⌛

Vážení zákazníci. Tešíme sa vášmu enormnému záujmu o naše rohové lavice a preto by sme vás chceli včas informovať, že pre všetky objednávky prijaté a zároveň uhradené do 31.10.2022 garantujeme doručenie do 23.12.2022.

Vážení zákazníci. Počas vianočných sviatkov tj. od 23.12.2022 až do 9.1.2023 nepracujeme a preto sa doba výroby v tomto období predĺži.
Za pochopenie a trpezlivosť ďakujeme a prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok.

Prečo sú rohové lavice stále v móde?

Tento nenápadný nábytok sa nachádza takmer v každej domácnosti a mnohí si to ani neuvedomujeme. Rohové lavice boli populárne v 70. rokoch no aj napriek iným moderným nábytkom, ktoré sú sučasťou dnešných domácností, rohové lavice nevyšli z módy, práve naopak. 

Každý centimeter sa počíta

Kuchyňa je miestom, kde sa stretávajú všetci členovia rodiny zvyčajne pri obede alebo večeri a preto je dôležité, aby sa všetci vošli za stôl. Práve vďaka rohovej lavici sú aj malé priestory využité do posledného centimetra a ostane priestor aj na väčší stôl so stoličkami alebo taburetkami. Ako už plynie aj z názvu tohto nábytku, rohová lavica sa najčastejšie hodí do rohu miestnosti, avšak nie je to pravidlo. Ak máte v domácnosti väčšie priestory a potrebujete oddeliť kuchyňu od jedálenskej časti, rohová lavica samozrejme plní aj tento účel. Menšie rohové lavice pohodlne usadia tri až štyri osoby, pričom u väčších nie je problém usadiť ani päť či šesť ľudí, k tomu zopár stoličiek a celá rodina môže pohodlne stolovať.

Úložného priestoru nie je nikdy dosť

Keďže sa snažíme pri kúpe rohovej lavice efektívne využiť priestor, aj rohová lavica ponúka možnosť úložného priestoru, ktorého samozrejme nikdy nie je dosť.

Rohové lavice sú dostupné s úložným priestorom formou zásuviek alebo formou výklopného sedáka. Takto si viete uložiť akékoľvek príslušenstvo, ktoré potrebujete z času na čas.

Predáva sa najčastejšie v zostave

Mnohí sa snažíme zariadiť svoj byt alebo dom tak, aby všetko dokolane ladilo. Kedysi sa lavice vyrábali v štandardných farbách, ktorých nebolo veľa na výber a rovnako to platilo aj pre imitáciu dreva. Častokrát sa snažíme kupovať nábytok v rovnakej farbe dreva ako je podlaha, kuchynská linka či iný kus nábytku, ktorý už v domácnosti máme.

Preto sa rohové lavice predávajú takmer vždy v zostave, aby bol Váš jedálenský priestor dokonalé zladený. Naša firma vyrába rohové lavice na mieru, čiže akékoľvek príslušenstvo, či už sú to stoličky, taburetky alebo kuchynský stôl, vyrobíme štandardne v rovnakej imitácii dreva ako rohovú lavicu.

To isté platí aj pre materiál čalúnenia. Desiatky rôznych farieb materiálov pre sedisko a opierku rohovej lavice si viete prispôsobiť podľa farieb Vašej domácnosti.

Na kvalite rohovej lavice záleží

Masovo vyrábané rohové lavice s dizajnom z 90. rokov vydržia niekoľko rokov pri správnom výbere a údržbe. Dať si vyrobiť nábytok na mieru môže byť niekedy náročné, avšak určite sa to oplatí. Nábytok pod značkou MW Design je vyrábaný ručne a individuálne, na mieru pre každého zákazníka, čo zaručuje kvalitu a nadčasovosť pri výbere materiálov.

Pri výbere rohovej lavice je dôležité vybrať si správny materiál čalúnenia, ktorý odolá ľahkým poškodeniam či vyliatiu tekutín. Zákazníci si najčastejšie vyberajú umývateľnú látku BOLD, ktorá je odolná voči vode a škvrnám a jej údržba je veľmi jednoduchá.

Samozrejmosťou je mäkký sedák a operadlo z polyuretánovej peny. Hrúbka peny sedáka rohovej lavice alebo stoličiek či taburetiek sa štandardne pohybuje medzi tromi až piatimi centimetrami, čo zaručí dostatočný komfort pri sedení.