Kúpte si novú rohovú lavicu ešte dnes a 🔥 ušetrite 5%🔥  so zľavovým kódom MWDESIGN5 !

⌛Akcia končí 30.5.2024 o 23:59! ⌛

Vážení zákazníci. Tešíme sa vášmu enormnému záujmu o naše rohové lavice a preto by sme vás chceli včas informovať, že pre všetky objednávky prijaté a zároveň uhradené do 31.10.2022 garantujeme doručenie do 23.12.2022.

Vážení zákazníci. Počas vianočných sviatkov tj. od 23.12.2022 až do 9.1.2023 nepracujeme a preto sa doba výroby v tomto období predĺži.
Za pochopenie a trpezlivosť ďakujeme a prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok.

Ako vyrábame rohové lavice na mieru?

Výroba rohových lavíc na mieru je práca s maximálnou precíznosťou na detail. Snažíme sa plniť požiadavky zákazníkov k maximálnej spokojnosti a preto nám záleží, aby procesy výroby rohovej lavice boli kvalitné. Pozrite sa spolu s nami, ako približne tento proces prebieha.

Prijatie objednávky a odoslanie do výroby

Keďže nám záleží na kvalite a presnosti, každá objednávka je prijatá a spracovaná individuálne. Spravidla sa nikdy nestane, že prijmeme objednávky od rôznych zákazníkov, ktoré sú identické. Ako sa hovorí, sto ľudí, sto chutí a to platí aj pri výbere rohovej lavice či príslušenstva k rohovej lavici. 

Dôležitým krokom na úplnom začiatku pri výrobe aj tej Vašej rohovej lavice je dostupnosť materiálov na našich skladoch. Keďže denne vyrobíme približne tri až päť lavíc, zásoby materiálov na čalúnenie alebo imitácie dreva, sa míňajú veľmi rýchlo. Preto je nevyhnutné skontrolovať dostupnosť všetkých materiálov pre Vašu objednávku a v prípade potreby doplniť zásoby.

Výber a príprava materiálu konštrukcie

Na základe rozmerov každej rohovej lavice pripravíme konštrukciu rohovej lavice z tradičného materiálu na výrobu nábytku – drevotriesky, o hrúbke 18mm. 

Každá čalúnená rohová lavica má mierne odlišnú konštrukciu, ale čalúnenie nájdeme na každej z nich. Sedisko rohovej lavice je vyrobené z polyuretánovej peny T35 o hrúbke 4cm a rovnako aj operadlo lavice. Niekedy je operadlo čalúnené len čiastočne, ako napríklad na rohovej lavici NK11, kde je operadlo vyrobené formou “vankúšikov” upevnených na doske operadla.

Ak má rohová lavica obsahovať aj úložný priestor formou zásuviek, potrebujeme mať pripravené koľajničky a úchytné materiály, ktoré zabezpečia, že váha pri zaťažení zásuvky nepoškodí konštrukciu celej lavice.

Vyrezávanie materiálu čalúnenia laserom

Keď máme konštrukciu lavice pripravenú, prichádza krok čalúnenia rohovej lavice. Samotné čalúnenie je najzložitejšia časť celej výroby, pretože si vyžaduje vysokú presnosť a kvalitné materiály, aby čalúnenie vydržalo desiatky rokov denného používania.

Rýchlosť a maximálnu presnosť na 0.05mm zabezpečuje najnovšia technológia laserových CNC strojov. Jednoducho zadáme rozmery rohovej lavice, vyberieme daný model a výsledkom je niekoľko kusov materiálu čalúnenia, pripravených k aplikácii na sedisko či operadlo.

Lepenie ABS hrán

Súčasťou detailného a precízneho procesu, ktorý dodáva finálny efekt kvality našich produktov je lepenie hrán. 

Hrany je potrebné lepiť takmer na každom nábytku, či už je to rohová lavica alebo stôl. Využívame kvalitné čističe a lepidlá a postupujeme podľa najnovších techník lepenia ABS hrán, aby Vaša rohová lavica či stôl odolali občasným nárazom, ktorým sa niekedy nevyhneme.

Skladanie, vyrobenie návodu na montáž a expedícia

Posledným a pre zákazníka najdôležitejším krokom je vyrobenie návodu na montáž, bez ktorého je niekedy náročné poskladať aj jednoduchý kus nábytku. 

Naši zamestnanci poskladajú rohovú lavicu tak, aby mohli pripraviť presný návod priamo na dreve nábytku. Predvŕtajú všetky diery, označia miesta, kde je potrebné umiestniť nohy alebo iné súčasti rohovej lavice. Zabudnite na montážne návody vytlačené na papieri. Naše návody sú veľmi prehľadné a rohovú lavicu tak dokáže poskladať naozaj každý.

Keď je všetko pripravené, nábytok je čiastočne poskladaný, celú objednávku bezpečne zabalíme na palete, ktorá sa nám osvedčila ako najbezpečnejšia forma dopravy. Doručenie až k Vám domov zabezpečujeme vlastnou prepravnou službou, aby sme minimalizovali riziko poškodenia.

Týždenne takto expedujeme 10-20 rohových lavíc a plníme priania všetkých, ktorým záleží na kvalite a štýlovom nábytku pre ich domácnosť.